Harga Emas Semasa Malaysia

Ketahui harga emas semasa Malaysia, dan like page Facebook Harga Emas Terkini untuk mendapatkan data harga emas setiap hari ke feed anda.

TarikhBank JualBank Beli
21-06-2018 (Thu)167.05160.27
20-06-2018 (Wed)167.59160.81
19-06-2018 (Tue)168.06161.27
18-06-2018 (Mon)168.51161.65
15-06-2018 (Fri)170.12163.23
14-06-2018 (Thu)170.09163.23
13-06-2018 (Wed)169.78162.93
12-06-2018 (Tue)169.88162.94
11-06-2018 (Mon)169.73162.77
08-06-2018 (Fri)169.30162.42
07-06-2018 (Thu)169.14162.29
06-06-2018 (Wed)169.04162.19
05-06-2018 (Tue)168.45161.60
04-06-2018 (Mon)168.96162.09
01-06-2018 (Fri)169.80162.89
31-05-2018 (Thu)170.20163.28
30-05-2018 (Wed)169.89163.00
29-05-2018 (Tue)169.26162.48
28-05-2018 (Mon)169.62162.77
25-05-2018 (Fri)169.96163.07
24-05-2018 (Thu)168.95162.12
23-05-2018 (Wed)168.43161.62
22-05-2018 (Tue)168.12161.33
21-05-2018 (Mon)168.11161.27
18-05-2018 (Fri)168.22161.41
17-05-2018 (Thu)168.19161.40
16-05-2018 (Wed)168.79161.91
15-05-2018 (Tue)170.49163.57
14-05-2018 (Mon)171.13164.17
11-05-2018 (Fri)170.09163.28
10-05-2018 (Thu)170.09163.28
09-05-2018 (Wed)170.09163.28
08-05-2018 (Tue)170.09163.25
07-05-2018 (Mon)169.81162.96
04-05-2018 (Fri)169.41162.52
03-05-2018 (Thu)168.90162.06
02-05-2018 (Wed)168.84161.99
01-05-2018 (Tue)169.64162.85
30-04-2018 (Mon)169.78162.88
27-04-2018 (Fri)169.72162.77
26-04-2018 (Thu)170.18163.29
25-04-2018 (Wed)170.05163.24
24-04-2018 (Tue)170.11163.24
23-04-2018 (Mon)170.77163.85
20-04-2018 (Fri)171.72164.76
19-04-2018 (Thu)172.20165.29
18-04-2018 (Wed)171.80164.84
17-04-2018 (Tue)171.74164.78
16-04-2018 (Mon)171.12164.24
13-04-2018 (Fri)170.62163.75
12-04-2018 (Thu)171.59164.64
11-04-2018 (Wed)170.18163.25
10-04-2018 (Tue)169.05162.24
09-04-2018 (Mon)168.80162.01
06-04-2018 (Fri)168.68161.88
05-04-2018 (Thu)168.87161.99
04-04-2018 (Wed)169.39162.53
03-04-2018 (Tue)169.69162.79
02-04-2018 (Mon)168.22161.33
30-03-2018 (Fri)168.13161.16
29-03-2018 (Thu)168.70161.78
28-03-2018 (Wed)170.69163.82
27-03-2018 (Tue)172.49165.55
26-03-2018 (Mon)173.28166.21
23-03-2018 (Fri)171.80164.79
22-03-2018 (Thu)170.53163.60
21-03-2018 (Wed)169.01162.21
20-03-2018 (Tue)169.06162.23
19-03-2018 (Mon)168.34161.53
16-03-2018 (Fri)169.68162.79
15-03-2018 (Thu)170.42163.48
14-03-2018 (Wed)169.73162.86
13-03-2018 (Tue)169.34162.44
12-03-2018 (Mon)169.56162.68
09-03-2018 (Fri)169.34162.45
08-03-2018 (Thu)170.10163.18
07-03-2018 (Wed)170.86163.95
06-03-2018 (Tue)169.13162.19
05-03-2018 (Mon)169.61162.78
02-03-2018 (Fri)169.32162.49
01-03-2018 (Thu)169.41162.58
28-02-2018 (Wed)169.59162.71
27-02-2018 (Tue)170.81163.93
26-02-2018 (Mon)171.59164.69
23-02-2018 (Fri)170.42163.50
22-02-2018 (Thu)170.20163.35
21-02-2018 (Wed)170.62163.77
20-02-2018 (Tue)171.53164.64
19-02-2018 (Mon)172.08165.09
16-02-2018 (Fri)173.17166.07
15-02-2018 (Thu)173.11166.03
14-02-2018 (Wed)171.99165.00
13-02-2018 (Tue)171.11164.25
12-02-2018 (Mon)170.69163.75
09-02-2018 (Fri)170.37163.47
08-02-2018 (Thu)169.40162.57
07-02-2018 (Wed)170.51163.67
06-02-2018 (Tue)172.62165.71
05-02-2018 (Mon)170.36163.45
02-02-2018 (Fri)171.86164.93
01-02-2018 (Thu)171.00163.98
31-01-2018 (Wed)142.49136.62
30-01-2018 (Tue)152.00145.74
29-01-2018 (Mon)171.39164.44
26-01-2018 (Fri)172.64165.61
25-01-2018 (Thu)174.37167.30
24-01-2018 (Wed)172.48165.52
23-01-2018 (Tue)172.10165.00
22-01-2018 (Mon)172.21165.21
19-01-2018 (Fri)172.06165.09
18-01-2018 (Thu)172.66165.68
17-01-2018 (Wed)173.31166.28
16-01-2018 (Tue)174.03166.94
15-01-2018 (Mon)174.32167.24
12-01-2018 (Fri)173.10166.09
11-01-2018 (Thu)173.22166.12
10-01-2018 (Wed)172.51165.52
09-01-2018 (Tue)173.19166.19
08-01-2018 (Mon)172.63165.70
05-01-2018 (Fri)173.15166.12
04-01-2018 (Thu)172.67165.71
03-01-2018 (Wed)173.66166.67
02-01-2018 (Tue)172.97165.95
01-01-2018 (Mon)172.59165.60
29-12-2017 (Fri)172.60165.61
28-12-2017 (Thu)172.65165.54
27-12-2017 (Wed)171.84164.86
26-12-2017 (Tue)171.03164.01
25-12-2017 (Mon)169.97163.08
22-12-2017 (Fri)169.82162.94
21-12-2017 (Thu)169.28162.47
20-12-2017 (Wed)168.94162.15
19-12-2017 (Tue)169.01162.21
18-12-2017 (Mon)168.32161.56
15-12-2017 (Fri)168.20161.35
14-12-2017 (Thu)168.07161.27
13-12-2017 (Wed)166.35159.69
12-12-2017 (Tue)166.54159.82
11-12-2017 (Mon)167.43160.56
08-12-2017 (Fri)167.52160.70
07-12-2017 (Thu)168.88162.06
06-12-2017 (Wed)169.13162.20
05-12-2017 (Tue)169.67162.79
04-12-2017 (Mon)170.55163.61
01-12-2017 (Fri)172.07165.06
30-11-2017 (Thu)172.13165.10
29-11-2017 (Wed)174.32167.17
28-11-2017 (Tue)174.96167.87
27-11-2017 (Mon)174.21167.20
24-11-2017 (Fri)174.46167.40
23-11-2017 (Thu)173.94166.93
22-11-2017 (Wed)173.63166.63
21-11-2017 (Tue)174.20167.23
20-11-2017 (Mon)176.17169.06
17-11-2017 (Fri)175.11168.05
16-11-2017 (Thu)175.11168.03
15-11-2017 (Wed)175.80168.77
14-11-2017 (Tue)175.58168.53
13-11-2017 (Mon)175.48168.38
10-11-2017 (Fri)176.65169.63
09-11-2017 (Thu)176.65169.63
08-11-2017 (Wed)176.65169.63
07-11-2017 (Tue)176.65169.63
06-11-2017 (Mon)176.68169.63
03-11-2017 (Fri)177.35170.18
02-11-2017 (Thu)177.20170.09
01-11-2017 (Wed)176.78169.68
31-10-2017 (Tue)177.21170.04
30-10-2017 (Mon)176.76169.62
27-10-2017 (Fri)176.29169.23
26-10-2017 (Thu)177.51170.28
25-10-2017 (Wed)177.15169.91
24-10-2017 (Tue)178.02170.83
23-10-2017 (Mon)177.25170.11
20-10-2017 (Fri)178.13170.98
19-10-2017 (Thu)177.57170.36
18-10-2017 (Wed)179.15171.86
17-10-2017 (Tue)179.47172.17
16-10-2017 (Mon)180.20172.90
13-10-2017 (Fri)179.39172.14
12-10-2017 (Thu)179.07171.86
11-10-2017 (Wed)178.32171.16
10-10-2017 (Tue)178.16170.95
09-10-2017 (Mon)177.91170.69
06-10-2017 (Fri)176.27169.10
05-10-2017 (Thu)176.80169.67
04-10-2017 (Wed)177.00169.83
03-10-2017 (Tue)176.69169.63
02-10-2017 (Mon)177.08169.93
29-09-2017 (Fri)178.55171.33
28-09-2017 (Thu)177.84170.70
27-09-2017 (Wed)179.05171.76
26-09-2017 (Tue)177.82170.71
25-09-2017 (Mon)177.83170.69
22-09-2017 (Fri)178.55171.33
21-09-2017 (Thu)178.64171.42
20-09-2017 (Wed)180.64173.32
19-09-2017 (Tue)180.02172.65
18-09-2017 (Mon)180.98173.70
15-09-2017 (Fri)182.19174.68
14-09-2017 (Thu)182.18174.69
13-09-2017 (Wed)183.48176.12
12-09-2017 (Tue)183.00175.66
11-09-2017 (Mon)184.27176.79
08-09-2017 (Fri)185.84178.38
07-09-2017 (Thu)184.83177.36
06-09-2017 (Wed)186.62179.10
05-09-2017 (Tue)186.74179.24
04-09-2017 (Mon)183.47176.05
01-09-2017 (Fri)183.47176.05
31-08-2017 (Thu)183.47176.05
30-08-2017 (Wed)183.49176.04
29-08-2017 (Tue)184.30176.85
28-08-2017 (Mon)181.14173.87
25-08-2017 (Fri)180.46173.23
24-08-2017 (Thu)180.98173.71
23-08-2017 (Wed)180.61173.34
22-08-2017 (Tue)181.07173.81
21-08-2017 (Mon)180.88173.63
18-08-2017 (Fri)182.10174.74
17-08-2017 (Thu)181.08173.81
16-08-2017 (Wed)179.45172.24
15-08-2017 (Tue)180.18172.97
14-08-2017 (Mon)181.15173.74
11-08-2017 (Fri)181.00173.74
10-08-2017 (Thu)179.91172.67
09-08-2017 (Wed)177.77170.52
08-08-2017 (Tue)177.03169.81
07-08-2017 (Mon)176.78169.66
04-08-2017 (Fri)178.03170.79
03-08-2017 (Thu)177.59170.36
02-08-2017 (Wed)178.02170.81
01-08-2017 (Tue)178.22170.97
31-07-2017 (Mon)177.98170.83
28-07-2017 (Fri)176.96169.77
27-07-2017 (Thu)176.58169.40
26-07-2017 (Wed)175.22168.13
25-07-2017 (Tue)176.36169.17
24-07-2017 (Mon)176.18169.02
21-07-2017 (Fri)175.01167.86
20-07-2017 (Thu)174.49167.44
19-07-2017 (Wed)174.44167.42
18-07-2017 (Tue)173.83166.83
17-07-2017 (Mon)173.20166.20
14-07-2017 (Fri)171.44164.60
13-07-2017 (Thu)171.93164.96
12-07-2017 (Wed)171.70164.72
11-07-2017 (Tue)170.91164.02
10-07-2017 (Mon)171.20164.18
07-07-2017 (Fri)172.29165.24
06-07-2017 (Thu)172.77165.81
05-07-2017 (Wed)172.77165.81
04-07-2017 (Tue)172.80165.81
03-07-2017 (Mon)174.92167.86
30-06-2017 (Fri)175.31168.24
29-06-2017 (Thu)176.23168.99
28-06-2017 (Wed)175.65168.55
27-06-2017 (Tue)176.42169.12
26-06-2017 (Mon)176.42169.12
23-06-2017 (Fri)176.42169.12
22-06-2017 (Thu)176.23168.96
21-06-2017 (Wed)175.19168.18
20-06-2017 (Tue)174.70167.63
19-06-2017 (Mon)175.64168.42
16-06-2017 (Fri)175.94168.87
15-06-2017 (Thu)176.24169.10
14-06-2017 (Wed)177.27170.10
13-06-2017 (Tue)177.03169.84
12-06-2017 (Mon)178.38171.08
09-06-2017 (Fri)178.67171.35
08-06-2017 (Thu)180.13172.65
07-06-2017 (Wed)180.96173.64
06-06-2017 (Tue)178.91171.68
05-06-2017 (Mon)179.26172.01
02-06-2017 (Fri)177.82170.62
01-06-2017 (Thu)178.34171.06
31-05-2017 (Wed)177.31170.15
30-05-2017 (Tue)177.98170.84
29-05-2017 (Mon)177.48170.25
19-05-2017 (Fri)177.49170.16
18-05-2017 (Thu)178.56171.24
17-05-2017 (Wed)175.99168.82
16-05-2017 (Tue)174.77167.61
15-05-2017 (Mon)175.01167.67
12-05-2017 (Fri)174.96167.72
11-05-2017 (Thu)174.28167.13
10-05-2017 (Wed)174.77167.56
09-05-2017 (Tue)174.88167.71
08-05-2017 (Mon)175.05167.89
05-05-2017 (Fri)174.79167.57
04-05-2017 (Thu)175.69168.42
03-05-2017 (Wed)177.89170.54
02-05-2017 (Tue)178.66171.32
01-05-2017 (Mon)180.35172.89
28-04-2017 (Fri)180.36172.90
27-04-2017 (Thu)180.61173.09
26-04-2017 (Wed)180.96173.48
25-04-2017 (Tue)183.12175.64
24-04-2017 (Mon)184.71177.17
21-04-2017 (Fri)184.81177.20
20-04-2017 (Thu)184.88177.15
19-04-2017 (Wed)185.98178.20
18-04-2017 (Tue)185.70178.08
17-04-2017 (Mon)186.45178.68
14-04-2017 (Fri)186.93177.98
13-04-2017 (Thu)186.58178.94
12-04-2017 (Wed)185.63177.92
11-04-2017 (Tue)182.93175.37
10-04-2017 (Mon)182.76175.14
07-04-2017 (Fri)183.52175.92
06-04-2017 (Thu)182.73175.21
05-04-2017 (Wed)182.52175.03
04-04-2017 (Tue)182.56175.02
03-04-2017 (Mon)181.16173.66
31-03-2017 (Fri)180.61173.15
30-03-2017 (Thu)181.51173.98
29-03-2017 (Wed)181.46174.02
28-03-2017 (Tue)181.61174.04
27-03-2017 (Mon)182.02174.46
24-03-2017 (Fri)180.93173.29
23-03-2017 (Thu)181.14173.62
22-03-2017 (Wed)181.08173.55
21-03-2017 (Tue)179.42172.00
20-03-2017 (Mon)179.48171.99
17-03-2017 (Fri)178.81171.48
16-03-2017 (Thu)178.29170.89
15-03-2017 (Wed)175.60168.34
14-03-2017 (Tue)175.66168.35
13-03-2017 (Mon)176.29168.95
10-03-2017 (Fri)175.35168.12
09-03-2017 (Thu)176.47169.10
08-03-2017 (Wed)177.83170.47
07-03-2017 (Tue)179.07171.69
06-03-2017 (Mon)180.35172.87
03-03-2017 (Fri)180.25172.78
02-03-2017 (Thu)182.00174.45
01-03-2017 (Wed)181.86174.32
28-02-2017 (Tue)182.85175.28
27-02-2017 (Mon)183.22175.65
24-02-2017 (Fri)182.59174.98
23-02-2017 (Thu)180.53173.17
22-02-2017 (Wed)180.72173.16
21-02-2017 (Tue)180.65173.24
20-02-2017 (Mon)180.60173.11
17-02-2017 (Fri)181.19173.64
16-02-2017 (Thu)180.30172.85
15-02-2017 (Wed)179.10171.66
14-02-2017 (Tue)179.39171.95
13-02-2017 (Mon)179.74172.27
10-02-2017 (Fri)178.65171.27
09-02-2017 (Thu)179.73172.27
08-02-2017 (Wed)179.69172.20
07-02-2017 (Tue)179.40171.90
06-02-2017 (Mon)177.65170.36
03-02-2017 (Fri)176.33168.96
02-02-2017 (Thu)176.96169.59
01-02-2017 (Wed)176.17167.91
31-01-2017 (Tue)174.65167.32
30-01-2017 (Mon)172.01164.83
27-01-2017 (Fri)172.17165.01
26-01-2017 (Thu)174.36167.08
25-01-2017 (Wed)175.53168.30
24-01-2017 (Tue)177.17169.81
23-01-2017 (Mon)177.41170.00
20-01-2017 (Fri)175.73168.55

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *